Оренда пароплава в Києві, оренда пароплава, Київ, оренда яхти, банкетний зал на пароплаві у Києві, кейтерінг, відпочинок, прогулянки, екскурсії на пароплаві, катері, оренда катерів, замовлення теплоходів недорого, замовити теплохід на весілля у Києві, оренда корабля Київ

Пароплавна компанія Гідропарк в Києві Судновласник Оренда катера Київ оренда теплоходів в Києві, офіс на причалі

БІЛЬШЕ 25-ти РОКІВ ДОСВІД РОБОТИ в Києві

 Пароплави нашої компанії

Теплохід ОЛЕСТА Теплохід ЕЛЬБРУС Теплохід КАРПАТИ Теплохід MISSISIPI Теплохід КАШТАН-2 Теплохід КАШТАН-5 Яхта теплохід ПамІр Оренда теплоходу катера

Контакти Книга відгуків - оренда теплоходу, катеру, яхти у Києві.

Сьогодні

ОРЕНДА ТЕПЛОХОДА (ПАРОПЛАВА), ЯХТИ У КИЄВІ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ


 

 

 

 

Меню сайту:

 • Оренда пароплава (Головна)
 • Новини
 • Ліцензії
 • Про компанію, керівництво
 • Контакти, схема проїзду
 • Як замовити пароплав
 • Варіант відпочинку на т/х

  Пароплави нашої компанії:

  Пароплави від київських судновласників в оренду (напрокат), яхти у Києві

 • Меню на банкет, кейтерінг

 • Додаткові послуги:

 • Заходи на пароплаві:

 • Прогулки на теплоходе

 • РЕСТОРАН "ГРІН":

 • Фотогалерея. Пароплави в 3D

 • Послуги судновласникам

 • Рятувальні жилети

 • Правила поведінки на судах

 • Книга відгуків

 • Стара головна сторінка

  Зручний прогноз погоди:

  Оренда теплоходів в Києві.

 • Оренда теплохода, пароплава, катера в Києві

  Ліцензія на перевезення пасажирів річковим транспортом

  Ціна або вартість оренди катеру (теплоходу, пароплава), ціни на прогулянки по Дніпру на теплоході в 2019 році:

  Пароплав "Ельбрус"

  оренда теплохода Ельбрус - Київ

  Вартість оренди - 2700-3000 грн/год

  Банкет на пароплаві  - до 110 чол.

  Фуршет на пароплаві - до 150 чол.

  Теплохід "Каштан-2"

  Оренда теплохода Каштан-2

  Оренда пароплава    - 2700-3000 грн/год

  Банкет на пароплаві    - до 85 чол.

  Фуршет на пароплаві - до 120 чол.

  Пароплав "Каштан-5"

  Оренда теплохода Каштан-5 КиЇв

  Оренда пароплава    - 2700-3000 грн/год

  Банкет на пароплаві    - до 97 чол.

  Фуршет на пароплаві - до 150 чол.

  Пароплав "Олеста"

  Теплохід Олеста

  Оренда пароплава

  1600-1800 грн/год

  Банкет на пароплаві  - до 25 чол.

  Фуршет на пароплаві - до 30 чол.

   

  Теплохід "Карпати"

  Оренда катера - 2700-3000 грн/год

  Банкет/Фуршет- 60/100 чол.

  Прогулянки по Дніпру, відпочинок в Києві

  .

  Оренда проплава "Памір"

  оренда теплоходу

  Оренда пароплава - 3600-4000 грн/год

  Банкет на пароплаві - до 120чол.

  Фуршет на пароплаві - до 150 чол.

   

  Оренда яхти "Regal Commodore"

  Оренда яхти Regal commodore (прокат яхти)

  Оренда яхти - 3000 грн/год

  1700 грн/30 хв

  Кількість пасажирів - 5 чол.

  Послуга - прогулянки по Дніпру.

  Пароплав "Missisipi"

  теплохід Місісіпі

  Оренда пароплава

  1400-1500 грн/год

  Банкет на пароплаві  - до 30 чол.

  Фуршет на пароплаві - до 60 чол.

  РЕСТОРАН на пароплаві ГРІН

  РЕСТОРАН и банкетный зал Грин

  Банкет на літній палубі - до 250 чол.

  Банкет в зимовому залі -      до 180 чол.

   

  Весілля в залі та на пароплавах

  Весілля, банкетна зала для весілля (одруження)

  Оренда банкетного залу в Києві

  весілля на пароплаві

  Корпоратив, зал для корпоративу Київ

   

  Надаємо пароплави Києва в оренду недорого (дешево). Київ - пароплави напрокат по Дніпру. Київські пароплави з ліцензією.

  2019 рік - це рік, коли в Києві можна зробити свято незабутнім?
  Подзвоніть до пароплавної компанії Гідропарк і замовте оренду пароплава на своє свято!

  У нас чудові прогулянки по Дніпру на пароплаві, теплоході, катері, яхті.

  Кожна прогулянка по Дніпру на теплоході, катері або яхті буде незабутньою.

   остров Великий - отдых и пикник

  Пропонуємо взяти в оренду або напрокат теплохід (пароплав, катер) саме у нас. Ми маємо багаторічний досвід роботи і кращі теплоходи в Києві. Оренда теплоходів для прогулянки по Дніпру, весілля, корпоративу та інших урочистостей плюс організація і проведення цих заходів на теплоході - основна спеціалізація Пароплавної компанії Гідропарк.

  Рекомендуємо скористатися орендою теплоходів у нас, так як крім тривалого досвіду роботи в Києві нашій компанії притаманні повага до клієнтів, індивідуальний підхід при проведенні кожного заходу і при розробці кожної програми відпочинку на теплоході.

  Оренда теплохода в Києві відрізняється від стандартного свята в ресторані тим, що на теплоході свято стане оригінальним, більш яскравим, затишним, романтичним.

  Київ, весілля, теплохід - це так романтично. Весілля на теплоході в Києві дуже популярна і доступна багатьом, адже оренда теплохода для весілля не так дорого, як здається. Для створення яскравого і незвичайного свята пропонуємо в арену кращі теплоходи з прекрасними внутрішніми інтер'єрами і спеціально підготовленими для весілля палубами. Досвідчені фахівці допоможуть розробити сценарій весілля, допоможуть замовити і організувати виїзну весільну церемонію, запропонують меню на весільний банкет (у нас якісній кейтеринг або по іншому - виїзне ресторанне обслуговування), допоможуть вибрати тамаду або ведучого на весілля, шоу програму. Замовлення виступу ексклюзивних музикантів і виконавців - прикраса і родзинка Вашого весілля на теплоході. Оренда теплохода на весілля - і Ваше весільне свято буде незабутнім.

  Корпоратив на теплоході (корпоративне свято, відпочинок, професійне свято на теплоході) - це незабутня атмосфера єднання і згуртування будь-якого корпоративного колективу. Оренда теплохода в Києві для корпоративу або відпочинку - і всі справи, робота, міська суєта, турботи залишаться за бортом, а попереду чекають причал, теплохід, річка, веселий відпочинок на палубі і в салоні теплохода, фуршет або банкет, розваги та конкурси на острові або березі Дніпра, уха на багатті, купання, чисте повітря. Ніщо так не згуртовує корпоративний колектив, як захід на теплоході, подорож на катері. Оренда теплоходів в Києві для корпоративу, колективний відпочинок на теплоході і прогулянки по Дніпру на катері популярні.

  Київ, останній дзвоник у школі чи інституті, шкільний випускний вечір або випускний ВУЗу, зустріч світанку на березі Дніпра - оренда теплохода або банкетного залу ГРІН в Пароплавної компанії Гідропарк зробить Ваше свято вступу у велике життя яскравим і романтичним. Щорічно теплоходи нашої компанії в день останнього шкільного дзвінка успішно і безпечно організовують прогулянки на теплоходах по Дніпру в Києві для випускників шкіл. Оренда теплохода в Києві для святкування останнього дзвоника і прогулянка на теплоході по Дніпру з кожним роком стає все популярнішою. Рекомендуємо заздалегідь замовити теплохід і банкетний зал для випускного вечора або останнього дзвоника. Банкетний зал Грін ідеальний для випускного та зустрічі світанку в Києві.

  Оренда теплохода підійде не тільки в свято але і щоб нестандартно провести будь-яке інше подія або діловий захід. Оренда теплохода в Києві актуальна для семінару, конференції, презентації, ділової зустрічі, зустрічі однокласників, випускників інститутів та інших ВНЗ (однокурсників), товаришів по службі, для організації відпочинку, екскурсії, круїзу і прогулянки по Дніпру та Десні. Оренда банкетних і прогулянкових теплоходів і яхти - це можливість здивувати своїх партнерів по бізнесу, співробітників, рідних, близьких або друзів і зробити їм приємний сюрприз. Оренда теплохода перетворить буденний банкет в захоплюючу подорож. Можна самому вибрати маршрут подорожі. Нові поняття (теплохід, катер, яхта, корабель, пароплав, Київ) замість стандартних (автомобіль, ресторан) - і Ваш захід стає неординарним. Оренда теплохода в Києві перестала бути екзотичною послугою, адже вартість (ціна) оренди теплохода (катера) доступна людині з середнім достатком.

  Оренда теплоходів в Києві - можливість по новому подивитися на столицю України. Екскурсія на теплоході вздовж Києва по Дніпру відкриє звичне місто з нової сторони. Київ з теплохода прекрасний, особливо у вечірній час і вночі. Оренда теплохода на корпоративні вечірки перетворить цей захід на справжнє свято, ви будете милуватися нічним Києвом, ми організуємо фуршет. Можете замовити на теплохід шоу або запросити бандуриста-віртуоза, який грає сучасну клубну музику і корпоратив на теплоході стане казкою.

  Судноплавна компанія «Рентфлот» та інші посередницькі агентства Києва традиційно пропонують оренду наших теплоходів на весілля, корпоратив, екскурсії, прогулянки по Дніпру, банкет на теплоході і фуршет на теплоході. Радимо орендувати теплохід, катер, яхту у власників суден в Києві.

  Оренда або прокат теплоходів (пароплавів, катерів) в зимовий період неможлива, але ми працюємо цілий рік. Адже у нас є прекрасний ресторан і зимовий банкетний зал на колісному пароплаві Грін, пришвартованому до берега в затишному місці Гідропарку з видом на Венеціанську затоку Дніпра. Ми - це не тільки оренда теплоходів в Києві. Ресторан і банкетний зал ГРІН навіть взимку готовий провести фуршети, банкети, корпоративні заходи, семінар, конференцію, презентацію, весілля, ділову зустріч, День народження, Новий рік, Різдво, зустріч однокласників, випускників та інші урочистості. Доступні всі пропоновані на нашому сайті додаткові послуги (крім оренди теплохода, літніх водних розваг і атракціонів). Для створення свята досить дзвінка в нашу компанію.

   

  (Тут оренда теплохода, катера дешево, яхти в Києві, оренда катера для корпоратива в Киеве недорого, аренда пароплава для весілля Київ)

  весілля на теплоході Київ, весілля на пароплаві у Києві, Україна, Київ, України, Києва, Україні, весілля, тамаду, корабля, корпоратив на теплоході, низька ціна, вартість оренды, відпочинок на Днепрі, корпоративный відпочинок, оренда пароплава, оренда корабля в Києві, в Україні. Оренда катера для прогулянки по Дніпру в Києві, корпоратив на теплоході в Києві, весілля на кораблі в Києві, заказ, або замовлення теплохода, або пароплаву в Києві. Прогулянки по Дніпру в Києві. Пристань для катерів в Гідропарку, маленький річковий порт в Гідропарку, корабель, прогулянковий кораблик або теплоходік, причал для кораблів у Гідропарку, весільний фуршет на теплоході або пароплаві, оренда наших теплоходів популярна в судоходній компанії Рентфлот, судоходні компанії Києва, Київські судоходні компанії

  СХЕМА ПРОЇЗДУ

  (кликнути для збільшення)

  Спасательные жилеты, сварка алюминия...