Сьогодні:

Прогулянки теплоходом від причалу МЕТРО ДНІПРО

Увага!

В звязку з военним станом прогулянки не проводяться.

Як тільки почнуться, інформація зявиться на сайті.

 

Чистий затишний причал. Банкетно-прогулянкові теплоходи


3D віртуальний ТУР по причалу

Дивитись у 3D причал біля метро Дніпро


РОЗКЛАД ПРОГУЛОК НА ТЕПЛОХОДІ
від причалу "Метро Дніпро" у 2021 році, ціна квитка
Вид прогу­лянки Трива­лість Дні прогу­лянок Час
відправ­ления
Вартість квитка
Пов­ний Пільго­вий
Панора­ма Киева 1 годи­на Вихід­ні дні кожну годи­ну с 12г 200 грн. 100 грн.
Будні дні в 13, 15, 17 и 19г. 150 грн. 75 грн.
   в 17 годин прогулянка у супроводі екскурсовода
   в 19 часов прогулянка під живу музику
Вечір­ній Київ 1 г. 30 хв. Щоде­но 20.30 200 грн. 100 грн.
перед­вихід­ні дні 20.30 250 грн. 125 грн.
Київсь­ке море, прохо­джен­ня шлюзу 4 годи­ни Вихід­ні та свят­кові дні 15.00 400 грн. 200 грн.

Дитя­ча про­гра­ма Театр ляльок

1 годи­на*

Вихід­ні дні

11.00

200 грн.

100 грн.

* Спільний проект Пароплавної компанії Гідропарк та Київського Академічного театру ляльок.

 * пільговий квиток для дітей 6-12 років (c одним дорослим не більше 2-х дітей) та учасників бойових дій.
 **
діти до 6 років безкоштовно, крім Дитячої програми.

 - Квитки продаються на борту теплоходів.

- Відправлення - наповнення теплоходів.

- На борту теплоходів працює буфет.

- Можлива оренда будь-якого теплохода.

 


Сім причин – чому причал "Метро Дніпро""

 


Гарні теплоходи
За наші теплоходи Вам не буде соромно перед Вашими гостями


Професійна команда
Досвідчені капітани, доброзичлива команда


Затишний причал
Неподалік метро, кафе на причалі, можна зробити замовлення на теплохід


Зручне паркування
Завжди є де припаркуватися, в т.ч. автобусам


Артоб'єкти на причалі
Фотовиставка: Історія мосту та багато цікавого для фото


Різноманітні програми
Київське море, екскурсовод, жива музика, ляльковий театр


Привітна обстановка
Ми раді, що Ви отримали задоволення від прогулянки

Відео проїзду до причалу "МЕТРО ДНІПРО"

Відео як проїхати до нас від Подолу

Відео як проїхати від моста Патона

Відео проїзду від Броварського просп.

 

Теплохід відправляється від причалу "Метро Дніпро""

 

Всі, хто був у нас на причалі "Метро Дніпро" біля мосту Метро висловлюють нам подяку за гарну організацію прогулянок на теплоході Дніпром, за наші гарні банкетні та прогулянкові теплоходи, за чистий доглянутий причал. Людям подобається відсутність метушні, спокійна та доброзичлива обстановка.

 

Причал розташований у зручному місці, поряд станція метро "Дніпро" і варто тільки пройти підземним переходом і Вина набережній. Якщо Ви приїхали автомобілем - без проблем можете залишити авто біля причалу. Автобуси можуть зупинитися на спеціальній смузі для стоянки біля причалу чи проїхати 200 метрів, там у кишені велике місце для стоянки. Як проїхати до причалу на сайті є відео проїзду. Для велосипедів є стоянка на понтоні.

 

При підході до причалу Ви побачите багато цікавих артистичних та оригінальних об'єктів, біля яких можна сфотографуватися, а такожрозклад прогулянок та інформацію про всі наші теплоходи, які можна взяти в оренду для проведення ваших заходів. Прогулянки вирушають за вказаним часом. На теплоходах працює буфет, на причалі кафе, де можна зробити замовлення та Вам подадуть його на борт теплохода.

Прогулянка на Київське море з проходженням шлюзу

 

 

Дуже популярна серед киян та гостей нашого міста прогулянка теплоходом на Київське море з проходженням через шлюз водосховища. Проходження через шлюз, коли теплохід заходить в камеру, закривають ворота і Вас піднімають на 12 метрів, а потім після кола по аванпосту Вас опускають у камері з мокрими темними стінами, залишає незабутні враження та додає адреналін.

 

Цю прогулянку теплохід здійснює у вихідні та святкові дні, відправлення о 15 годині. Можна, можливо попередньо замовити місця надіславши СМС на один з наших рекламних телефонів, вказавши слово "море", кількість необхідних місць, Ваше ім'я та контактний телефон. можете вказати побажання щодо розміщення. Менеджери передають Ваші СМС капітанові та для Вас будуть заброньовані місця. СМС треба посилати на день відправлення з 10 до 13 годин. Дана послуга БЕЗКОШТОВНА.

Екскурсія на теплоході

 

 

Для гостей нашого міста та киян буде дуже цікава прогулянка з екскурсоводом. Досвідчений професійний екскурсовод розповість Вам багато цікавого, наведе такі факти та історії, про які Ви й не здогадувалися.

 

Наш город Киев имеет древнюю историю, он славен своими церквями, монастырями, историческими памятниками, многие Наше місто Київ має давню історію, воно славиться своїми церквами, монастирями, історичними пам'ятниками, багато з яких Ви зможете побачити під час прогулянки теплоходом, з боку Дніпра. Ви помилуєтеся найкрасивішими видами Києво-Печерської лаври, Андріївської та Іллінської церкви, пам'ятками князю Володимиру та Магдебурзькому праву та багатьма іншими історичними та красивими будівлями.из которых Вы сможете увидеть во время прогулки на теплоходе, со стороны Днепра. Вы полюбуетесь красивейшими видами Киево-печерской лавры, Андреевской и Ильинской церки, памятниками князю Владимиру и Магдебургскому праву и многими другими историческими и красивыми строениями.

 

Прогулянка на теплоході з екскурсоводом відбувається з нашого причалу о 17 годині.

Прогулянка у супроводі живої музики

 

Що може бути приємніше ніж милування прекрасними видами київських берегів та вдихнення свіжого річкового повітря, тільки прогулянка на теплоході річкою у супроводі гарної живої музики. Тут включаються не тільки зір, нюх та слух. Втіха від прогулянки виходить ще більше.

 

У нас на теплоході музиканти виконують популярні мелодії, до звучання яких неможливо залишитися байдужим. Причому музиканти дивляться на настрій пасажирів і підбирають композиції.

 

Прогулянка з виконанням музичних творів живою на наших теплоходах проводиться щодня під час годинної прогулянки о 19 годині. Ціна квитка не збільшується, тобто. за ті ж гроші, Ви ще й отримуєте як бонус приємну музику.

Музична вечірня прогулянка

 

Наше місто Київ дуже гарне з теплохода, що пропливає по Дніпру, але особливо зачаровує Київ вечірній, коли включаються вогні, підсвічуються пам'ятники та мости. Коли закінчується денна метушня і душа хоче чогось такого приємного, неординарного, розслаблюючого. Що б свіжо, красиво і неординарно і можна було б насолодитися свіжим повітрям і красивими видами і можна було потанцювати.

 

У такому разі Вам до нас, беріть своїх друзів, подруг і ми на Вас чекаємо на причалі Метро Дніпро на вечірню музичну прогулянку. Ви проведете незабутній вечір на теплоході. До речі, у нас постійно влаштовують своє свято завтрашні нареченої - дівич-вечір на теплоході.

 

Також можна провести романтичну вечерю на теплоході. Можна замовити у нас на причалі меню та Вам накриють гарний столик на борту теплохода.

Дитяча програма

 

Не забула наша компанія і про найменших наших пасажирів. З 2019 року ми проводимо спільну прогулянку із театром ляльок. У салоні наших теплоходів проводять вистави професійні артисти, які зачаровують своєю грою не лише дітей, а й їхніх батьків. 

 

 Вистава проводиться під час прогулянки на теплоході і Ви з вашою дитиною отримуєте задоволення і від вистави і від прогулянки, пропливаючи повз найкрасивіші київські береги і вдихаючи свіже річкове повітря. Подання цікаве дітям будь-якого віку.

 

Прогулянки з ляльковим театором здійснюються у вихідні дні об 11 годині від нашого причалу "Метро Дніпро".

ВІДЕО ПРО НАШИ ТЕПЛОХОДИ

Про оренду катера на каналі youtube

 

Катера для прогулянки в Києві

Від причалу "Метро Дніпро" проводимо прогулянки по Дніпру, Можлива пряма оренда катера по ціні судновласника.

 

На Київське море зі шлюзованям

Катер здійснює прогулянку від причалу "Метро Дніпро", проходження шлюзу Київської ГЕС..

 

Віртуальна 3Д екскурсія по нашим теплоходам


Катер Памир - 3D прогулянки

Віртуальний тур по катеру та причалу. Катер у причалу Гідропарк орендується на прогулянки по Дніпру Київ та для заходів - весіля, корпоратив.

Причал прогулянкових теплоходів - 3D прогулянка

Віртуальний тур по причалу. Катер у причалу "Метро Днепро" прогулянки по Дніпру Київ.

 

Наш причал "МЕТРО ДНІПРО" на картах GOOGLE


 

Порадьте чи підкажіть гарне місце, де відсвяткувати чи відзначити День медичного працівника (День медика) у Києві – хороший варіант для святкування Дня медпрацівника це прогулянка, банкет чи корпоратив на теплоході чи катері. На теплоході можна відзначити професійне свято. Київ любить проводити весілля на теплоході, а українською це звучить, як "весілля на пароплаві у Києві" або Україна, Київ оренда пароплава. Замовлення корабля за низькою ціною - також іноді шукають послугу в інтернеті. Оренда теплохода для прогулянки по Дніпру, корпоратив на теплоході, весілля на теплоході, замовлення теплохода. Прогулянки по Дніпру у Києві. Наша пристань або причал для катерів у Гідропарку - це маленький річковий порт, де швартується маленький теплоходик та великий корабель. Оренда наших теплоходів раніше була популярна у судноплавній компанії Рентфлот. На питання: "порадьте де у Києві організувати катання на яхті, зняти, замовити, взяти в оренду човен або корабель" можна порадити оренду теплохода, катери, яхти чи човна у нас. Щоб покататися на катері або взяти в оренду теплохід не потрібно їхати до Київського річкового вокзалу, а достатньо приїхати на причал у Гідропарку та замовити там теплохід або купити квиток на прогулянку по Дніпру. Оренда човна або кораблика, щоб покататися Дніпром. Ми організовуємо розваги та відпочинок на річці та березі Дніпра, особливо корпоративний відпочинок на воді з виїздом на теплоході на острів Великий. Відпочинок на острові Великий може бути організований як на підготовлених майданчиках, так і на природі. Тут найкращі катери та теплоходи Києва для оренди та прокату без посередників та надійні власники теплоходів, катерів та яхт. На сайті є сторінка власників київських плавзасобів, а там майже повний список чи каталог бенкетних та прогулянкових катерів (теплоходів, яхт) Києва на Дніпрі.

Прогулянка на катери теплоході в 2022 році... (читати більше/сховати текст)

Запрошуємо на прогулянку по Дніпру на наших затишних, доглянутих банкетно-прогулянкових теплоходах. Наші теплоходи одні з найкращих у місті Києві. На цих же теплоходах проходять корпоративи, банкети, і Ви можете оцінити рівень наших теплоходів..

Київські береги – це найкрасивіші краєвиди. Перебуваючи у місті на річці, гріх не покататися на прогулянковому теплоході, помилуватися стародавнім Славутичем, його зеленими крутими берегами та сучасними спорудами. Що може бути прекрасніше відпочити від повсякденних турбот на теплохідній прогулянці, насолодиться гарними краєвидами київських берегів.

Подивившись на теплоходи, у нас можна за першою ціною від судновласника замовити теплохід будь-якого класу на весілля чи ювілей. ми допоможемо організувати Вам відпочинок на воді, поїздку на острів Великий, для проведення Вашого свята чи зустрічі випускників та однокласників.

Сьогодні:

Сайт СУДНОВЛАСНИКА
Пароплавна компанія Гідропарк

© 2002 –