Сьогодні:

СВОЇ теплоходи в оренду на заходи! Без посередників!

Офіс на причалі Гідропарк.

Гарні теплоходи на весілля, корпоратив, прогулянку.

Оренда катеру (теплоходу) Київ, Гідропарк

Катер Памир оренда

 

Теплохід Памир

3D віртуальний тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

4500* - 5000 грн/год

Банкет на теплоході - до 120 чол.

Фуршет на теплоході - до 150 чол.

 

Катер Ельбрус ціна оренды в грн.

 

Теплохід Ельбрус

3D віртуальний тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

3500* - 4000 грн/год

Банкет на теплоході - до 100 чол.

Фуршет на теплоході - до 150 чол.

 

Теплохід Карпати в оренду для екскурсії по Дніпру

 

Теплохід Карпати

3D віртуальный тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

3500* - 4000 грн/год

Банкет на теплоході - до - 60 чол.

Фуршет на теплоході - до - 120 чол.

 

Катер (теплохід) Каштан-5 в оренду от судновласника

 

Теплохід Каштан 5

3D віртуальный тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

3500* - 4000 грн/год

Банкет на теплоході - до 85 чол.

Фуршет на теплоході - до 150 чол.

 

Катер Каштан-2 Замовити катери (теплохід) у Києві

 

Теплохід Каштан 2

3D віртуальный тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

3500* - 4000 грн/год

Банкет на теплоході - до 85 чол.

Фуршет на теплоході - до 120 чол.

 

Недорогий теплохід чи катер на маленьке весілля – це Олеста

 

Теплохід Олеста

3D віртуальный тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

2000* - 2500 грн/час

Банкет на теплоході - до 25 чол.

Фуршет на теплоході - до 32 чол.

 

Недорогий прогулянковий теплоход або катер Міссісіпі

 

Теплохід Missisipi

3D віртуальный тур по теплоходу

Вартість оренди теплоходу:

1800* - 2000 грн/час

Банкет на теплоході - до 30 чол.

Фуршет на теплоході - до 60 чол.

 

* Ціна оренди катера (теплохода) при замовленні 4 години і більше, за винятком вихідних, передвихідних та святкових днів

Вартість оренди теплоходу (катеру), ціна
Назва теплоходу (катера) Вартість оренды грн. Місткість пасажирів Кількість місць для бенкету
Памир 5000 150 120
Ельбрус 4000 150 100
Карпати 4000 120 60
Каштан 5 4000 150 97
Каштан 2 4000 120 84
Олеста 2500 32 25
Missisipi 2000 60 30

Оренда катера (теплохода) в Києві з перших рук

 

Остров Великий Киев

Оренда катера (теплохода) від Пароплавної компанії Гідропарк – це найкраще рішення. Наші теплоходи одні з найкращих у Києві. Наша компанія – Судновласник і ми пропонуємо свої теплоходи. У нас свій причал у Гідропарку, до якого легко знайти і до якого можна під'їхати, припаркувати не тільки автомобіль, але й автобус.

 

У нас все знаходиться в одному місці і теплоходи та офіс, де одразу можна вирішити всі питання: вибрати теплохід, визначити маршрут, замовити меню та прикрасу теплохода. Ми допоможемо Вам із організацією культурно-розважальної програми Все це можна вирішити в одному місці і найголовніше - ми відповідаємо за те, що пропонуємо, адже це наші теплоходи ми не посередники..

 

Ми стежимо за нашими теплоходами, щоб вони були чистими і красивими, вчасно робимо ремонт, оновлюємо інтер'єри салонів, які на наших теплоходах все виконані у різних стилях.

 

Теплохід Памір має великий світлий просторий салон, що ідеально підходить для проведення весілля. Салон теплохода Ельбрус викликає асоціацію із підводним гротом. Теплохід Карпати виконано в українському стилі. Теплохід Каштан-5 трохи піратський. Салон теплохода Каштан-2 у стилі Прованс. Теплохід Олеста у затишному домашньому стилі з каютами та можливістю здійснювати тривалі багатоденні індивідуальні ексклюзивні круїзи. Ну а теплохід "Missisipi" викликає усмішку та захоплення, своїм виглядом нагадує американський колісний теплоходик ХІХ століття...

 

ВІДЕО ПРОЇЗДУ ДО ОФІСУ НА ПРИЧАЛІ ГІДРОПАРК

Проїзд в Гідропарк від Подола

Як проїхати від моста Патона

Проїзд з лівого берега

 

Ексклюзивне проведення заходів

 

Корпоратив у Києві цікавий варіант на теплоході

Оренда катера, теплохода для таких заходів як весілля, корпоратив, день народження на теплоході, катері або яхті. Києві – це події, які Ви запам'ятаєте назавжди.

 

Оренда або прокат теплоходів - це та справа, якою Пароплавна компанія Гідропарк успішно займається вже більше 25-ти років у Києві. Ми здобули величезний досвід у наданні якісних послуг на своїх теплоходах та катерах.

 

Оренда теплохода або, як дехто каже, зняти теплохід у судновласника на своє свято, корпоратив, ювілей, торжество, дівич-вечір, хлопчак, день народження або діловий захід (наприклад, семінар, конференція, бізнес переговори) - це правильне рішення. Ви отримаєте дуже гарний теплохід, підготовлений екіпаж, якісне обслуговування (в т.ч. банкетне), комфорт, затишок, відсутність впливу різних зовнішніх факторів на ваш захід, цілий комплекс додаткових послуг на теплоході та на березі Дніпра.

Наші менеджери допоможуть Вам:

 

Вибрати теплохід

і будьте впевнені, він ідеально підійде для Вашого заходу за всіма параметрами.

 

Підібрати найкращий маршрут

з урахуванням тривалості заходу, враховуючи Ваші побажання та можливі зупинки.

 

Скласти відповідне меню

орієнтуючись на формат заходу, вони зроблять його максимально різноманітним.

 

Прикрасити бенкетний салон

у повній відповідності до побажань та із застосуванням різних способів оформлення.

Найкращий відпочинок - відпочинок на воді!

 

Отдых на воде и острове Великий с ухой

Оренда катера (теплохода) - це тим, чим займається наша компанія вже понад 25 років. Ми одні з перших стали пропонувати послуги теплохода напрокат у 90-х роках. За цей час багато людей скористалися нашими послугами та залишилися дуже задоволеними. Адже проведення заходу на воді має дуже неординарний характер, свіже повітря, зміна навколишнього пейзажу, затишні банкетні салони залишають найприємніші відчуття та стан свята.

 

Особливо користується попитом прогулянка з висадкою на острів у гирлі річки Десна. Цей острів омивається річками Дніпро та Десна, всередині острова затока з найчистішою водою на околицях міста Києва, прекрасний пісок і незайманий ліс. Поки що відпочиваючі купаються, блукають лісом, грають у командні ігри на галявині, виноситься на берег мангал, казан з юшкою і берегом розноситься ароматний запах шашлику, що готується, і кок (кухар) чаклує над юшкою.

 

Що можливо краще залишити за бортом метушливе місто і зануриться в насолоду природою. Після проведеного заходу на теплоході люди повертаються відпочилими, з чудовим настроєм, з вдячністю до Пароплавної компанії та з бажанням повернутися знову і знову

 

Ми зацікавлені в тому, щоб ви зверталися до нас знову і рекомендували нашу компанію своїм друзям та знайомим!

ВІДЕО ПРО НАШИ КАТЕРА

Про оренду катера на каналі youtube

 

Катера для прогулянок в Києві

Від причалу "Метро Дніпро" проводимо прогулянки Дніпром, Можлива пряма оренда катера за ціною судновласника.

 

На Киевске море зі шлюзованям

Катер здійснює прогулянку від причалу "Метро Дніпро", проходження шлюзу Київської ГЕС..

 

3Д ЕКСКУРСІЇ ПО КАТЕРАМ ТА ЗАЛАМ


Теплохід в оренду, весілля, корпоратив, послуги при оренді теплохода ведучі, весільна церемонія, День народження, організація банкету, фуршету, шашлики, юшка, вивіз на острів Великий Київ, розваги та ін..

Катер Памир - 3D прогулянка

Віртуальний тур по теплоходу. Самий просторий та світлий салон серед теплоходів подібного типу.

оренда теплохода, прогулянки на катері, річковий круїз, банкет на теплоході, круїз по Дніпру, день народження на катері, Канів, Переяслав, Черкаси

Теплоход Олеста - 3D прогулянка

Віртуальний тур теплоходом. Невеликий теплохід, який може здійснювати багатоденні круїзи Дніпром

 

НАШ ОФІС ТА ПРИЧАЛИ НА КАРТАХ GOOGLE

 

 

Прогулянки та оренда катерів та теплоходів

Теплоходи та катери орендуються та катають Дніпром від причалів "Метро Дніпро" та в Гідропарку, реальна ціна оренди теплохода чи катера. Теплоходи та катери на будь-який смак та бюджет.

Оренда гарного катера Київ недорого

Офіс Паррохідної компанії Гідропарк знаходиться на причалі поряд з нашими теплоходами та катерами. Можна не тільки замовити катер, але й подивитися його на власні очі, а не на картинках.

Україна, Київ, в Україні. Підкажіть або допоможіть замовити катер недорого в Києві. Пристань Гідропарк – це міні річковий порт або річковий вокзал Києва. Орендувати кораблик або маленький теплоходик можна у Гідропарку, колись орендою катерів та теплоходів Пароплавної компанії Гідропарк займалася судноплавна компанія Рентфлот, але тепер ми працюємо без посередників. Виїзд на острові Великий можливий при оренді теплохода або катера на 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 10 , 110, 115, 120, 130, 140, 150 осіб (чол.) у Києві. Ціна оренди катера на весілля не залежить від кількості гостей або бенкетних місць, а від часу оренди та дальності поїздки. Київ – це місто, де ми обслуговуємо туристів та киян вже понад 25 років.

Київ - оренда катера в 2022 році, ціна оренди... більше/приховати текст)

Наші теплоходи одні з найкращих у Києві. Судновласник - Пароплавна компанія Гідропарк. Ми надамо Вам у 2022 році не тільки теплоходи в оренду, а й якісний сервіс на борту та березі. Весілля, корпоративи, день народження на теплоході, катері або яхті - це події, які Ви запам'ятаєте назавжди. Оренда або прокат катерів - це та справа, якою Пароплавна компанія Гідропарк успішно займається вже понад 25 років у Києві. Ми здобули величезний досвід у наданні якісних послуг на своїх теплоходах та катерах. Замовити або, як деякі кажуть, зняти теплохід у судновласника на своє свято, корпоратив, ювілей, урочистість, дівич-вечір, хлопчак, день народження або діловий захід (наприклад семінар, конференція, бізнес-переговори) - це правильне рішення. Ви отримаєте дуже гарний катер, підготовлений екіпаж, якісне обслуговування (в т.ч. банкетне), комфорт, затишок, відсутність впливу різних зовнішніх факторів на ваш захід, цілий комплекс додаткових послуг на теплоході та на березі Дніпра.

Ціна оренди теплохода в Пароплавній компанії Гідропарк залежить не від кількості пасажирів, а від класу судна, його облаштування, модернізації, дизайну та від кількості годин або днів, на яке судно береться в оренду. У розрахунок береться також тривалість ходового годинника експлуатації теплохода або катера. Детальні ціни на оренду та знижки можна переглянути на сторінках теплоходів на цьому сайті. Наша компанія постійно проводить роботу з реконструкції своїх річкових суден, покращення умов та якості послуг, що надаються жителям та гостям Києва.

Майже щороку один із наших теплоходів проходить серйозну реконструкцію.

Так у 2012 році проведено капітальний ремонт теплохода Памір, який став теплоходом із найпростішим і найкрасивішим банкетним салоном у своєму класі. В 2013 году проведено обновление капитанской рубки каютного теплохода Олеста. Под заказ этот катер может совершать многодневные рейсы в различные города Украины по Днепру. У 2014 році капітально переобладнаний головний салон та верхня палуба банкетного та прогулянкового теплохода Карпати. Дизайн цього судна виконано в оригінальному українському стилі. У 2015 році відремонтовано та приведено в прекрасний стан теплохід Ельбрус. А його салон і верхня палуба перетворилися і стали радувати пасажирів та замовників красою, зручністю місткістю та дуже гарною оглядовістю на прогулянках по Дніпру завдяки новим розсувним вікнам на головній палубі. У 2016 році була дуже популярна оренда теплохода Каштан-2 завдяки його реконструкції та повному оновленню банкетного залу та вікон. У 2017 році реконструйовано бенкетний теплохід Каштан-5. Оренда цього катера у Києві для заходів прогулянок та відпочинку стане справжнім подарунком для наших постійних та нових клієнтів.

Таким чином, теплоходи або катери Пароплавної компанії Гідропарк це дуже красиві київські теплоходи, які є окрасою столиці України міста Києва. Наші теплоходи мають недорогу ціну оренди, здійснюють регулярні прогулянки Дніпром.

Оренда теплохода в Києві відрізняється від стандартного свята в ресторані тим, що на теплоході свято стане оригінальним, більше яскравим, затишним, романтичним.

Компанія має свої річкові причали у Гідропарку та біля станції метро Дніпро. Кожен наш причал – це маленький річковий вокзал Києва. І, як від справжнього річкового вокзалу, від наших причалів регулярно вирушають теплоходи на прогулянки, орендовані теплоходи на урочистості та відпочинок, щороку приносячи радість тисячам киян.

Найпопулярніший маршрут, яким користуються кияни для відпочинку на теплоході, під час оренди теплоходів на корпоратив – це поїздки на острів Великий під Вишгородом та Київське море з проходженням шлюзу Київської ГЕС.

Дуже красиві, просторі та доглянуті 7 теплоходів під будь-який захід, весілля, відпочинок, свято або на прогулянку. Свої причали біля метро Дніпро та Гідропарк, підготовлений персонал. Офіс прямо на причалі біля теплоходів. Готуємо під ключ урочистості, банкети та відпочинок на воді та березі або на острові.


Сьогодні:

Сайт СУДНОВЛАСНИКА

Пароплавна компанія Гідропарк

GPS: N 50º44.683ʹ × E 30º57.238ʹ

© 2002 –