Сьогодні:

У зв'язку з воєнним станом прогулянок немає. Щойно буде інформація, вона з'явиться на сайті


Пропонуємо СВОЇ теплоходи!
Офіс безпосередньо на причалі. Ви відразу зможете подивитися теплоходи та зробити замовлення.

380м від метро. Зручний під'їзд, парковка.

Оренда теплохода та катера Київ, прогулянки по Дніпру


НОВЕ Романтична вечеря на теплоході

Дитяча програма - з прогулянкою на теплоході по вихідних та на свята  

ЧОМУ У НАС КРАЩЕ?
теплохід

Власний банкетно-прогулянковий флот

У нас одні з найкращих теплоходів у Києві подібного класу, регулярно модернізуються та оновлюються. Гарні, різноманітні банкетні салони на кожному теплоході виконані у своєму неповторному стилі

Якісний сервіс на теплоході та березі

За час нашої понад 25-річної роботи ми відібрали найкращих фахівців які докладуть всіх зусиль, щоб Ваш захід чи урочистість залишив у Вас та Ваших гостей незабутні добрі спогади на все подальше життя.

Досвідчена служба кейтерингу, банкети

Висококваліфікований персонал підготує вам смачне харчування на будь-який захід на запропонований Вами бюджет. Досвідчені офіціанти та кухарі з високим рівнем обслуговування.

Гнучкі ціни, акції та спецпропозиції

Ми судновласники, звертаючись до нас без посередників Ви отримайте реальну можливість провести захід на будь-який бюджет. Ми обіцяємо лише те, що реально можемо виконати.

Оренда теплохода у Києві від власника

Пароплавна компанія Гідропарк пропонує такий вид послуг якоренда теплоходу в Києві безпосередньо від власника. Ми працюємо на ринку надання послуг на теплоходах вже 25 років, і провели вже величезну кількість заходів, таких як ювілеї, весілля, корпоративи, дитячі свята, семінари, дні народження. Наша компанія може організувати повний цикл послуг: підбір теплохода, складання меню та зробити банкет на теплоході будь-якої складності, допомога в виборі діджея, музичного супроводу, шоу програм, дитячих аніматорів, декор заходу, а також багато іншого.


Чому вигідно орендувати у власника:

• швидке узгодження будь-яких дій та умов;

• надійна співпраця;

• можливість отримання найкращих умов на ринку;

• гнучка цінова політика;

• повна та достовірна інформація про теплохід власника;


Прокат теплохода в Києві - про безпеку:

Безпеку клієнтів ми ставимо насамперед;

Капітани та механіки теплоходів мають багаторічний досвід роботи на річці Дніпро і не тільки ;

Пасажирські перевезення ліцензовані та мають усі підтверджуючі документи, які можна переглянути;

Надаємо теплоходи в оренду в Києві, які мають усі відповідні дозволи.

Крім цього, ми намагаємося щороку розширювати бенкетний флот, оновлювати інтер'єр щоб ваше перебування на теплоході було максимально комфортним. широкі можливості по ресторанному обслуговуванню: банкет або фуршет. Стиль нашої роботи полягає в тому, що ми гранично чесно і прозоро працюємо з нашими клієнтами, надаючи максимальний та якісний вибір із цінами від власника.

Ми зацікавлені в тому, щоб ви зверталися до нас знову і рекомендували нашу компанію своїм друзям та знайомим!

ВІДЕО ПРО НАШІ ТЕПЛОХОДИ

Усі відео на нашому каналі youtube

 

Прогулянки на теплоході

Прогулянки від причала "Метро Дніпро" Панорама києва, Дитяча програма, Київське море - шлюз.

 

Прогулянка на Київське море

Теплохід вирушає від причала "Метро Дніпро" на прогулянку з проходженням шлюза Київській ГЕС..

 

Корпоратив. Квадрокоптер

Теплохід відправляється від причалу "Метро Гідропарк" на прогулянку по Дніпру на острів великий.

 

День народження на катері

Весілля, корпоратив, День народження на теплоході та острові Великий у Києві.

 

3Д ЕКСКУРСІЯ


Причал прогулянкових теплоходів - 3D прогулянка

Віртуальний тур по причалу. Катер біля причалу "Метро Днепр" готовиться на прогулянку по Дніпру Київ.

Причал Пароплавной компанії Гідропарк. Оренда теплоходу, прогулянки по Дніпру

3D віртуальний тур по причалу в Гідропарку, Київ.

 

НАШ ОФІС І ПРИЧАЛИ НА КАРТАХ ГУГЛ


Пароплавна компанія на карті гугл

Оренда та прогулянка на теплоході

Теплоходи відправляються від причалу "Метро Дніпро" а також з Гідропарка, де відразу можно дізнатись вартість оренди та уіну прогулянки теплохода чи катера. Можно вибрати недорогий і гарний теплохід (катер).

карта причалів

Оренда катера Київ недорого

Наш офіс на причалі, де зручна оренда катерів на весілля та захід. Можна дізнатися вартість оренди теплохода (катери) та ціну квитка на прогулянку по Дніпру. Можна подивитися та вибрати катер.

 

Порадьте чи підкажіть гарне місце, де відсвяткувати чи відзначити День медичного працівника (День медика) у Києві – хороший варіант для святкування Дня медпрацівника це прогулянка, банкет чи корпоратив на теплоході чи катері. На теплоході можна відзначити професійне свято. Київ любить проводити весілля на теплоході, а по-українськи це звучить, як "весілля на пароплаві у Києві" або Україна, Київ оренда пароплава. Замовлення корабля за низькою ціною - також іноді шукають послугу в інтернеті. Оренда теплохода для прогулянки Дніпром, корпоратив на теплоході, весілля на теплоході на 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 8 , 90, 95, 100, 105, 110, 115, 120, 130, 140, 150 осіб (чол.) у Києві, замовлення теплохода у Києві. Прогулянки по Дніпру у Києві. Наша пристань або причал для катерів у Гідропарку – це свого роду маленький річковий порт або річковий вокзал, де швартуються як маленький теплоходик так і місткі наші катери та теплоходи (корабель). Оренда наших теплоходів раніше була популярна у судноплавній компанії Рентфлот. На питання: "порадьте де у Києві організувати катання на яхті, зняти, замовити, взяти в оренду човен або корабель" можна порадити оренду теплохода, катери, яхти чи човна у нас. Щоб покататися на катері або взяти в оренду теплохід не обов'язково їхати до Київського річкового вокзалу, а достатньо приїхати на причал у Гідропарку та замовити там теплохід або купити квиток на прогулянку по Дніпру. Оренда човна або кораблика, щоб покататися Дніпром. Ми організовуємо розваги та відпочинок на річці та березі Дніпра, особливо корпоративний відпочинок на воді з виїздом на теплоході на острів Великий. Відпочинок на острові Великий може бути організований як на підготовлених майданчиках, так і на природі. Тут найкращі катери та теплоходи Києва для оренди та прокату без посередників та надійні власники теплоходів, катерів та яхт. На сайті є сторінка власників київських плавзасобів, а там майже повний список чи каталог бенкетних та прогулянкових катерів (теплоходів, яхт) Києва на Дніпрі.

Оренда катера та теплохода у 2022 році... (читати повністью/приховати текст)

У нас, як у судновласника, ви можете взяти в оренду або на прокат теплохід без посередників – тобто з перших рук. Ми пропонуємо одні з найкращих теплоходів Києва та під ключ організовуємо на них ваш відпочинок, весілля, корпоратив, день народження, ювілей або інше свято. За потреби залучаємо фахівців, які співпрацюють із Пароплавною компанією Гідропарк у сфері організації свят та кейтерингу. Київ пересичений пропозиціями оренди катера та яхти. Але мало хто пропонує напрокат власні та такі красиві та просторі теплоходи, як у нашій компанії. Крім того, що наші катери мають ліцензію на перевезення пасажирів річковим транспортом, вони регулярно модернізуються та оновлюються. У 2022 року київські пасажири побачать дивовижно красиві, різноманітні та зручні банкетні салони та просторі верхні палуби наших суден.

Київ - це гарне місто на річці Дніпро з безліччю прогулянкових причалів та річковим портом. Якщо у вас плануеється весілля, день народження або інше свято і ви хочете провести його недорого, але так, щоб гості запам'ятали цю урочистість і були здивовані оригінальністю, то пропонуємо звернутися до нас Пароплавну компанію Гідропарк. Нам можна зателефонувати або прийти в офіс, розташований неподалік станції метро Гідропарк прямо на причалі з нашими теплоходами та катерами, яких у нас 7 одиниць.

У нас можна за справедливою ціною судновласника замовити теплохід будь-якого класу не тільки на весілля чи ювілей, а й на відпочинок на воді, поїздку на острів Великий, для проведення професійного свята або зустрічі випускників та однокласників. Ми допоможемо вам організувати свято починаючи зі сценарію, ведучого та закінчуючи прекрасним і гарним бенкетом або фуршетом від 10 до 150 чоловік. Можна замовити катер на 10, 15, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120 осіб, адже ціна чи вартість оренди теплохода залежить від кількості пасажирів. Ми постійно дбаємо про безпеку на воді, про підтримку наших катерів у технічно справному та зручному для пасажирів стані. Компанія має не тільки діючу ліцензію на пасажирські перевезення річкою Дніпро, але й свої добре підготовлені екіпажі річкових кораблів.

Якщо Вам потрібно переглянути повний список київських теплоходів (катерів, яхт), це можна зробити на нашому сайті. Тут Ви можете обрати хороший теплохід або катер з каталогу та замовити його оренду на весілля, день народження або інше свято. Ми організовуємо захоплюючі прогулянки Дніпром, виїзд на відпочинок або пікнік на острів Великий з мангал меню, шашликом та юшкою. Телефонуйте - порадимо і підкажемо хороший і недорогий варіант.

Пропонуємо взяти в оренду чи напрокат теплохід саме у нас. Ми власники річкових суден (теплоходів, катерів, яхт) та маємо багаторічний досвід роботи та кращі теплоходи у Києві. Оренда теплоходів для прогулянки по Дніпру, весілля, корпоратива та інших урочистостей, відпочинок на острові Великий плюс організація та проведення цих заходів на теплоході (катері, яхті) - основна спеціалізація Пароплавної компанії Гідропарк.

Оренда теплохода в Києві відрізняється від стандартного свята в ресторані тим, що на теплоході свято стане оригінальним, більше яскравим, затишним, романтичним.

Київ, весілля, теплохід, катер – це так романтично. Весілля на теплоході в Києві дуже популярна і доступна багатьом, адже оренда теплохода для весілля не так дорого, як здається. Для створення яскравого та незвичайного свята пропонуємо в арену найкращі теплоходи із прекрасними внутрішніми інтер'єрами та спеціально підготовленими для весілля палуби. Досвідчені фахівці допоможуть розробити сценарій весілля, допоможуть замовити та організувати виїзну весільну церемонію, запропонують меню на весільний банкет (у нас хороший кейтеринг або інакше - виїзне ресторанне обслуговування), допоможуть вибрати тамаду або ведучого на весілля, шоу програму. Замовлення виступу ексклюзивних музикантів та виконавців - прикраса та родзинка Вашого весілля на теплоході. Оренда теплохода на весілля - і Ваше весільне свято буде незабутнім.

Оренда теплоходів у Києві - можливість по новому подивитися на столицю України Екскурсія на теплоході вздовж Києва по Дніпру відкриє звичне місто з нового боку. Київ з теплохода прекрасний, особливо в вечірній час та вночі. Оренда теплохода на корпоративні вечірки перетворить цей захід на справжнє свято, ви будете милуватися нічним Києвом, ми організуємо фуршет. Можете замовити на теплохід шоу або запросити бандуриста-віртуоза, який грає сучасну клубну музику та корпоратив на теплоході стане казкою. Вигідно та недорого замовити катер чи інше судно у його власника. Сайти власників київських теплоходів можна знайти тут: оренда теплохоіов в Києві.

Корпоратив на теплоході (корпоративне свято, відпочинок, професійне свято на теплоході) – це незабутня атмосфера єднання та згуртування будь-якого корпоративного колективу. Оренда теплохода у Києві для корпоративу чи відпочинку - і всі справи, робота, міська метушня, турботи залишаться за бортом, а попереду чекають причал, теплохід, річка, веселий відпочинок на палубі та в салоні теплохода, фуршет чи банкет, розваги та конкурси на острові або березі Дніпра, юшка на багатті, купання, чисте повітря. Ніщо так не згуртовує корпоративний колектив, як захід на теплоході, подорож на катері. Оренда теплоходів Києві для корпоративу, колективний відпочінок на теплоході и прогулянки по Дніпру на катері дуже популярні.

Сьогодні:

Сайт СУДНОВЛАСНИКА

Пароплавна компанія Гідропарк

GPS: N 50º44.683ʹ × E 30º57.238ʹ

© 2002 –