Сьогодні:
Теплохід Памир
оренда на весілля, корпоратив, екскурсії
Гарний та просторний банкетно-прогулянковий теплохід
3D віртуальний ТУР по теплоходу
|
Ціна оренди теплоходу Памір для Вашого заходу в 2023 р.. Оренда для весілля, на корпоратив, відпочинок, екскурсію, День народження |
|||||
|---|---|---|---|---|---|
| Оренда теплоходу (банкет 120 чол.) | 1 год | *1 год | **Стоянковий час | Надбавки | |
| після 23.00 | свій Кейтеринг | ||||
| Ціна оренди (грн.) | 5000 | 4500 | 2500 | +10% | 3000 |
|
* Ціна оренди теплоходу з Пн по Чт при замовленні від 4-х годин (крім святкових і передвихідних днів). |
|||||
Кращий теплохід для весілля або корпоратива!
|
Схема теплоходу Памір (палуба, зал, приміщення)
|
|
|
|
|
|
|
- головний салон на 120 чол. |
|
|
- гальюн (вбиральня) 2 шт. |
|
|
|
|
|
- крита верхня палуба |
|
|
|
Чудовий теплохід для весілля та для корпоративу у Києві!
Оренда катера Памтр на відпочинок або захід не залежить від кількості пасажирів, а лише від тривалості оренди.

В носовому салоні м'які дивани та вихід при причаливані на беріг

М'які білі шкіряні дуже зручні дивани

Варіант салону зі стільцями для банкету на теплоході

Вхід до салону

З цих диванів не хочеться підійматися

Верхня простора палуба

Чудове місце для прогулянки по Дніпру

Столик на верній палубі

Чудова вечірня прогулянка на теплоході в Києві!

Найкращій відпочинок - відпочинок на воді

Красень теплохід в Києві!
Оренда нашого катера в Києві - переваги
Відео проїзду до причалу "Гідропарк"
Як проїхати до нас від Подолу
Як проїхати від мосту Патона
Проїздвід Броварського прос.
ВіДЕО НАШИМИ ТЕПЛОХОДАМИ
Катера для прогулянки в Києві
Від причалу "Метро Дніпро" здійснюємо прогулянки по Дніпру, Можлива пряма оренда катера по ціні судновласника.
На Київске море зі шлюзованям
Катер сздійснює прогулчнку від причалу "Метро Днепро", проходження шлюзу Київскої ГЕС..
Прогулянка на катері теплоході в 2023 році... (читати більше/приховати текст)
Запрошуємо на прогулянку по Дніпру на наших затишних, доглянутих банкетно-прогулянкових теплоходах. Наші теплоходи одні з найкращих у місті Києві. На цих же теплоходах проходять корпоративи, банкети, і Ви можете оцінити рівень наших теплоходів..
Київські береги – це найкрасивіші краєвиди. Перебуваючи в місті на річці, гріх не покататися на прогулянковому теплоході, помилуватися стародавнім Славутичем, його зеленими крутими берегами та сучасними спорудами. Що може бути прекрасніше відпочити від повсякденних турбот на теплохідній прогулянці, насолодиться гарними краєвидами київських берегів.
Подивившись на теплоходи, у нас можна за першою ціною від судновласника замовити теплохід будь-якого класу на весілля чи ювілей. ми допоможемо організувати Вам відпочинок на воді, поїздку на острів Великий, для проведення Вашого свята чи зустрічі випускників та однокласників.
Сьогодні:
Сайт СУДНОВЛАСНИКА
Пароплавна компанія Гідропарк
© 2002 –








